Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. booking.onlineferryticket.com’de üyelerden alınan hiçbir bilgi, diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. booking.onlineferryticket.com müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder.

Bazı özel durumlarda bankadan ya da firmamızdan sözlü ya da yazılı olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız yada firmamız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın ve firmamızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan ve sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan ve doğruluğundan emin olunuz. Önemli Hatırlatma : Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızdan size ulaşılamaz ise siparişiniz iptal edilebilir.

Lütfen rezervasyon sırasında girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz. Rezervasyonunuz ile ilgili her türlü bilgilendirme kayıtlı telefon numaranız ve e-posta adresiniz vasıtası ile yapılacaktır. Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği booking.onlineferryticket.com sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermek için en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır.

Hiç bir zaman ve hiç bir koşulda booking.onlineferryticket.com müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiç bir booking.onlineferryticket.com çalışanı da müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Bu amaçla, sipariş işlemleri sırasında kredi kartı güvenliğiniz için dünyanın kabul gördüğü Trustwave SecureTrust SSL güvenlik sertifikası kullanılır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz en güvenli şekilde iletilir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Mozilla, vs.) bu sertifikayı tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; Adres satırında güvenli sayfa anlamına gelen https:// (secure pages) ile başlayan adresleri gösterecektir. Tarayıcınızda güvenlik durumunu belirten KİLİT simgesini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz tüm güncel tarayıcılar ile uyumludur. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz ve iyi yolculuklar dileriz.